"ალიანს ჯგუფი ლიზინგი" მშენებლობისა და ინტერიერის 21–ე გამოფენაში იღებს მონაწილეობას
"ალიანს ჯგუფი ლიზინგი" მშენებლობისა და ინტერიერის 21–ე გამოფენაში (Caucasus Build 2016) იღებს მონაწილეობას.
Caucasus Build არის ერთ-ერთი უმსხვილესი და ყველაზე პოპულარული ინდუსტრიული ღონისძიება ქვეყანაში და მთელ კავკასიის რეგიონში. წელს  გამოფენაში 14–მდე ქვეყნიდან 130–ზე მეტი კომპანია იღებს მონაწილეობას.
ღონისძიება უზრუნველყოფს იდეალურ შესაძლებლობებს სამშენებლო მასალების, ტექნიკის, ტექნოლოგიებისა და სერვისების პროვაიდერებისათვის, შეხვდნენ საქართველოსა და კავკასიის სამშენებლო კომპანიებს, დეველოპერებს, არქიტექტორებს, ხელისუფლების წარმომადგენლებსა და სხვა მნიშვნელოვან პირებს ინდუსტრიიდან, გაცვალონ ღირებული ინფორმაცია და გააფორმონ ხელშეკრულებები. გამოფენის მიზანია, ხელი შეუწყოს ინოვაციების უფრო სწრაფ მოხვედრას ქართულ ბაზარზე. ჩვენ ვთავაზობთ, საერთაშორისო და ადგილობრივ კომპანიებს პლატფორმას, სადაც შეხვდებიან მყიდველებს და დაამყარებენ ნაყოფიერ პარტნიორობას, იმისათვის რომ  შექმნან ეფექტური მიწოდების ქსელი, მიიღონ ურთიერთსარგებელი და  ბიზნესის ზრდა.
რეგიონში მიმდინარე მზარდი ინვესტიციების გათვალისწინებით, Caucasus Build 2016 იდეალური ადგილია გლობალური სამშენებლო ინდუსტრიის პროფესიონალებისა და წამყვანი წარმომადგენლებისათვის, წარმოადგინონ და დაინტერესებულ პირებსა და ორგანიზაციებს გააცნონ, მათი უახლესი პროდუქცია და სერვისები

Alliance Group Leasing took part in the 21-th international building and interior exhibition.
Caucasus Build is one of the largest and most popular industrial events in the country and the whole Caucasian region,  Featuring 130 exhibitors from 14 countries.
Event provides ideal opportunity for the providers of the construction materials, machinery, technologies and services to meet with Georgian and Caucasian construction companies, developers, architects, state representatives, and other key players of the industry, exchange valuable information and negotiate agreements. Exhibition is meant to help innovation get to the local markets faster. We offer a platform to international and local companies to meet with buyers and establish fruitful partnerships to organize effective supply chain and gain mutual benefit and business growth.
With increasing investments ongoing in the region, Caucasus Build 2016 provides the ideal spot for industry professionals and key players from the global construction industry to network and showcase their latest products and services under one roof. It provides the perfect brand exposure to the people and organizations that matter within the industry.